wywiad z prof. Urszulą Bartkiewicz czasami warto przypomnieć... lateralizacja książki z dużą dawką interesującej wiedzy czy można uczyć się muzyki obserwując mistrzów? ćwiczenie ( planowanie, wyobraźnia, pamięć, motywacja, czas) stowarzyszenie


o mnie

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu. Ukończyłam również Psychologię Muzyki (studia podyplomowe) na Akademii  Muzycznej w Warszawie oraz  Marketing i Reklamę (studia podyplomowe) w Wyższej Szkole Bankowej.  W Warszawie w Polskim Instytucie NLP ukończyłam kurs Praktyka i Mistrza (maj 2008) i będę  kontynuować te studia aż  do uzyskania tytułu terapeuty NLP z certyfikatem europejskim.

Przede wszystkim jestem jednak muzykiem ( flet i flet traverso )  i pedagogiem bo  uczenie innych  to moja pasja. Od  jesieni 2010  całą moją uwagę poświęcam  Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu  Z Muzyką do Ludzi. W ramach tej organizacji  rozwijam w pełni  wszystkie moje aktywności  a więc bycie muzykiem, psychologiem, organizatorem życia muzycznego,  wykładowcą i pedagogiem.   

A prywatnie... kocham polskie góry i polskie morze. Mam troje dzieci, dwoje wnucząt..  

 

jeśli chcesz się ze mną skontaktować..

Najlepiej napisz maila e.bialy@ntr.pl  ( odbieram przynajmniej raz na tydzień  ) lub zadzwoń  601 79 26 98.

 

Ewa Biały

 


Numer: 81

Autor: Ewa Biały.

Data: 16.12.2010