wywiad z prof. Urszulą Bartkiewicz czasami warto przypomnieć... lateralizacja książki z dużą dawką interesującej wiedzy czy można uczyć się muzyki obserwując mistrzów? ćwiczenie ( planowanie, wyobraźnia, pamięć, motywacja, czas) stowarzyszenie


o rzeczach ważnych

Robię wszystko, żeby radość życia i satysfakcja z wykonywanego zawodu były czymś naturalnym dla każdego muzyka i nauczyciela muzyki. Upowszechniam  kulturę psychologiczną  wśród muzyków  przekazując wiedzę i praktyczne narzędzia do samodzielnej pracy. Dzięki temu  relacje międzyludzkie stają się lepsze, rozwój muzyczny  nabiera rozpędu ścigając się z rozwojem osobistym,  życie nabiera barw,  a problemy stają się zadaniami do rozwiązania lub oczywistymi, nie zawsze pozytywnymi,  ale akceptowalnymi zdarzeniami. Dbam również o wykorzystywanie indywidualnego potencjału i czerpanie energii z muzyki.     

Mój system pracy jest unikalnym połączeniem najnowszych badań z dziedziny psychologii muzyki i couchingu. Jest  pragmatyczny i dzięki swoim metodom pozwala realizować to, co wyżej napisałam w sposób wolny od  nadmiernego teoretyzowania. Jest ukierunkowany na subiektywne doświadczenie i  dostosowany do każdej indywidualności.

Pracuję rzetelnie i profesjonalnie. Jestem otwarta na nowe pomysły, nowe wyzwania i nowych ludzi.

Misję będę realizować  prowadząc:

Krótkie treningi uczące nowych podejść do rozwoju muzycznego    dla uczniów i studentów i nauczycieli

Roczne kursy rozwojowe dla nauczycieli i wykonawców

Konferencje i badania  naukowe


Numer: 81

Autor: Ewa Biały

Data: 26.01.2008